« Zpět

Partneři druhého ročníku soutěže Byznys Trefa

Generální partner

 

 

Erste Corporate Banking

Erste Corporate Banking je služba nabízená Česko spořitelnou, která je členem Erste Group, jednoho z předních poskytovatelů finančních služeb ve střední a východní Evropě. Počtem klientů je Česká spořitelna na prvním místě a na druhém místě podle objemu aktiv. Erste Group poskytuje finanční služby přibližně 17 milionům klientů, z nichž většina je členy Evropské unie (v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku a Srbsku).

V oblasti korporátního bankovnictví patří v řadě oblastí k jedničce na trhu a v horizontu tří let chce získat pozici jedničky ve všech klíčových korporátních segmentech od malých a středních podniků až po velké průmyslové korporace. Aby své silné postavení na českém trhu ještě více umocnila, zahájila poskytování svých služeb korporátního bankovnictví pod názvem Erste Corporate Banking. Být s Erste znamená být na prvním místě.

Program INOSTART

Erste Corporate Banking se cíleně zaměřila také na oblast rozvoje inovačního prostředí, na podporu začínajících podnikatelů a start-up společností. Jako jediná banka na trhu poskytuje ve spolupráci s MPO a ČMZRB unikátní program financování – program INOSTART, zaměřený na podporu malých start-up podniků. Je financován z prostředků švýcarsko-české spolupráce a jako jediný kombinuje výhody financování, poskytnutí záruky ze strany ČMZRB a poradenství k rozjezdu podnikání zdarma.

 

Partneři

 

OZM Research

OZM Research je společnost zformovaná kolem zkušených vědců a inženýrů ve vysoce specializovaném oboru chemického inženýrství. Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu přístrojů, technologií a odborných služeb v oblasti charakterizace energetických materiálů - výbušnin, střelivin, pyrotechniky, munice a obecně látek s nebezpečím výbuchu. Společnost, založená v roce 1997, vyváží své výrobky do více jak 50 zemí světa. Našimi hlavními zákazníky jsou špičková výzkumná, vývojová a testovací centra, forenzní ústavy, vysoké školy, výrobci výbušnin a střeliva, jaderné elektrárny a další související odvětví.

 

ELLA-CS

 

ELLA-CS, s.r.o. Je ryze česká společnost vyrábějící zdravotnické prostředky. Konkrétně stenty především do gastrointestinální oblasti. Maximum úsilí je zaměřeno na vývoj vlastních originálních produktů v těsné spolupráci s předními klinickými centry v České republice i ve světě. Z úspěchů poslední doby lze uvést vývoj a úspěšnou distribuci speciálního stentu pro zastavení krvácení z jícnových varixů a dále jícnový stent z biodegradabilního vlákna. Velká důležitost je též přikládána využití moderních technologií a materiálů. Společnost v současnosti zaměstnává 110 zaměstnanců a vyrábí ve třech provozovnách. Je certifikována dle normy ČSN EN ISO 13485.

 

Krajská hospodářská komora

 

Krajská hospodářská komora je samostatným dobrovolným sdružením podnikatelských subjektů zřízeným na základě zákona č. 301/1992 Sb. o Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Poskytuje svým členům širokou škálu služeb, ať již jako Czech Point, kontaktní místo PREMID POINT MYTO CZ, konzultační služby, vzdělávací programy, akce na podporu podnikání a další akce pro poddnikatele.

 

EXPERIA GROUP

 

Cílem společnosti EXPERIA GROUP je poskytovat klientům vysoce kvalitní, spolehlivá a profesionální řešení v oblasti informačních technologií. K dosažení tohoto cíle využíváme ověřené a funkční produkty předních světových výrobců hardware a producentů software. Prostřednictvím nabídky portfolia produktů a služeb jsme schopni zaručit vždy takové řešení, které přinese užitek vám i vašim zákazníkům. Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení provozně podporujeme a rozvíjíme. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

 

CzechInvest

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest podporuje příliv zahraničních investic do České republiky. Od svého založení v roce 1992 do roku 2012 pomohla zprostředkovat 1798 investičních projektů v celkové hodnotě přes 741 miliard korun, díky nimž vzniklo téměř čtvrt miliónu nových pracovních míst. Přispívá ke zlepšování celkového podnikatelského prostředí v České republice a usiluje o zvyšování konkurenceschopnosti české ekonomiky v měnících se podmínkách. Od roku 2004 funguje jako implementační orgán pro strukturální fondy EU a své odborníky má v regionálních kancelářích všech krajských měst ČR.

 

Coworkingové centrum GoUP

 

Coworkingové centrum GoUP spolupracuje jak s IT firmami, tak s odbornými kapacitami v oboru a dává mladým lidem možnost, aby své nápady přeměnili v byznys. Pardubický hub nabízí velkorysý pracovní prostor, ve kterém mohou začínající podnikatelé rozvíjet své projekty z oblasti nejen z oblasti IT a zvát si sem na jednání klienty či partnery. Nejde ale jen o zázemí a odbornou záštitu. Stejný, ne-li větší, význam má také komunitní funkce centra. Neformální prostředí a podobné cíle členy hubu nezbytně propojují.

 

eBRÁNA

 

eBRÁNA je v současnosti jedna z největších společností nabízejících webová řešení v České republice. Za dobu své existence spustila více než 3 000 webových projektů. Toto číslo je opravdu úctyhodné a žádná jiná společnost se něčím takovým nemůže v České republice pochlubit. Díky takovému množství spuštěných projektů neustále získáváme nové znalosti a zkušenosti, které dále aplikujeme u našich klientů. Podařilo se nám vyvinout unikátní způsob tvorby webových projektů, který je v našem oboru jedinečný. To nám pomáhá nabízet precizní, smysluplná a cenově dostupná webová řešení živnostníkům, malým a středním firmám, ale i nadnárodním korporacím.

 

Czech ICT Alliance

 

Czech ICT Alliance je oficiální exportní aliancí agentury CzechTrade, vládní České agentury na podporu obchodu. Formálně vznikla v září 2005 a od té doby zrealizovala několik klíčových zahraničních aktivit na podporu českého ICT exportu. Hlavním cílem Aliance je vybudovat silnou značku kvalitního českého ICT a také napomoci získat firmám konkrétní kontakty na potenciální zákazníky, jež přetvoří v úspěšně realizované projekty. 

 

PM Consulting

 

PM Consulting je přední poradenskou a vzdělávací firmou v oblasti projektového řízení, na trhu působí již od roku 1997. Jako své poslání cítí zvyšování úrovně a kultury projektového řízení, jako prostředek zvyšování prosperity a úrovně zákazníků.

 

Mediální partneři

 

MF DNES

 

 

MF DNES je největší seriózní celostátní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a magazínech. Inzerentům nabízí MF DNES možnost oslovit kvalitní cílovou skupinu čtenářů, kteří patří k aktivní a dobře situované části populace. Přehledná struktura novin včetně tematických příloh poskytuje příležitost pro přesné zacílení obchodního sdělení a tím i vyšší efektivitu reklamy.